Muzikos ir šokio spektaklis PRANCŪZIŠKI ŠANSONAI

Picture
Klubas "Ramybė" , Palanga

Data: 2010 08 08
Laikas: 20val.
Vieta: Ramybės kultūros centras Vytauto g. 35 Palanga

Bilietus galima įsigyti viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54, Palanga).

Bilietai rezervuojami tel.: 864846042 arba 
e-paštu
info@klubasramybe.lt

Gastrolės Palangoje 

Picture
"Ramybės kultūros namai"


Muzikos ir šokio spektaklis

PRANCŪZIŠKI ŠANSONAI


Data: 2010 07 14
Laikas: 20 val.
Vieta:
Ramybės kultūros centrasVytauto g. 35Palanga
info@klubasramybe.lt8 460 54124 begin_of_the_skype_highlighting              460 54124      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              460 54124      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              460 54124 begin_of_the_skype_highlighting              460 54124      end_of_the_skype_highlighting      end_of_the_skype_highlighting / 8 648 46042+370 460 54124


Gastrolės Palangoje "Ramybės kultūros namuose"

PictureSpektaklis "Jausmų išparduotuvė" gastroliuoja Palangoje.

Data: 2010 07 13
Laikas: 19 val.
Vieta: 
Ramybės kultūros centrasVytauto g. 35Palanga
info@klubasramybe.lt8 460 54124 / 8 648 46042+370 460 54124

Paryžius Niujorke

Picture
2010 07 08
.
Prancūzija padovanojo pasauliui kabaretą, šansonus, Edit Piaf ir daugelį kitų. Būtent todėl, pirmasis renginys „Paryžius Niurjorke” kviečia išgirsti gražiausius prancūziškus kūrinius, sukurtus nuo praėjusio amžiaus vidurio iki dabar. Valandos trukmės programą sudaro dvi dalys : pirmojoje atliekami Edit Piaf kūriniai, o antrojoje skambės netikėtos Joe Dassin, Dalida, Patricia Kaas ir kitų žinomų atlikėjų dainų versijos. Vakaro metu kiekvienas kūrinys pasakos Jums vis kitą istoriją, galbūt, vienoje iš jų sudalyvausite ir Jūs? 
Atlikėja Rasa Rapalytė apie renginį sako: „Tai man iššūkis, nes šis projektas reikalauja ne tik puikaus atlikimo, bet ir aktorinių sugebėjimų, kad pavyktų atskleisti kiekvieno kūrinio esmę ir, galbūt, suteikti galimybę į jau girdėtas dainas pažvelgti naujai ir netikėtai. Edit Piaf kūrinius atlieku jau 10 meų. Ji – klasika. Tačiau antrojoje renginio dalyje laukia malonūs netikėtumai. Iškart sutikau dalyvauti šiame projekte, nes žodis “prancūzija” man visada sukelia šiltus jausmus. Išskirtinis renginio bruožas - tai, jog kievienas kūrinys neša savo užkoduotą žinią, o aš nemėgstu dainuoti apie nieką. 
Vakarą lydės gyvi akustinės gitaros bei akordeono garsai. Šokių projekto "el cafe" pasirodymai. Vientisumo vakarui suteiks vedėja – Aistė Paškevičiūtė – , kuri padės atlikėjams apjungti skirtingus kūrinius į muzikinį monospektaklį dedikuotą vienai gražiausių kultūrų Europoje – prancūzų.
Bilietus platina Tiketa.


Data: 2010 07 08
Laikas: 19 val.
Vieta: Klubas "New York", VILNIUS

Tebūnie naktis

Picture
2010 06 14


Muzikos ir šokio spektaklis “Prancūziški šansonai” - su dainininke ir aktore Rasa Rapalyte bei šokėjų grupe “El cafe”

Data : birželio 19d.
Laikas : apytiksliai 22h.
Vieta : Kalvarijų 1, VILNIUS

Gastrolės Jurbarke

Picture

2010 05 03

"Jausmų išparduotuvė" gastoliuoja Jurbarke.

Data : Gegužės 19 d.
Laikas: 18.00 val.
Vieta: Jurbarko kultūros centras

Grupės "el Cafe" gastrolės Kaune

Picture

2010.02.06


Grupės "el Cafe" gastrolės Kaune, šokio spektaklis 
,,Jausmų išparduotuvė'' 

Data: Vasario 6d 

Laikas: 20.00val. 
VietaNautilus pramogų ir laisvalaikio centras. Kaunas

Gastrolės Kėdainiuose

Picture

2010.01.15

20val. "el Cafe" gastroliuoja Kėdainiuose! 


100-mečio hitai

Picture

2009.12.31Praėjęs 100-metis Pasauliui padovanojo ne vieną ryškiai spindėjusią asmenybę, kuri diktavo ne tik aprangos, bet ir gyvenimo būdo madas, karaliavo TV ekranuose ir koncertų salėse bei stadionuose, padovanojo nepamirštamų dainų, kurios skambėjo ir vis dar skamba radijo stočių topuose ar mūsų širdyse.

Naujųjų metų naktį į „New York Club" sceną susirinks gausus būrys ryškiausių pastarojo 100-mečio asmenybių ir atliks dainas, kurios juos pavertė nemirtingais ir garbinamais ne vieną dešimtmetį.

Programos metu skambės gražiausi praėjusio 100-mečio hitai, kuriuos atliko grupė ABBA, Merilin Monro, Elvis Presley, grupė Queen, Francis Sinatra, Madona, Mariah Carey, Whitney Houston, Michael Jackson, Enrique Iglesias, Celine Dion ir kiti garsūs atlikėjai, dar ir šiandien sėdintys muzikos olimpo viršūnėje.

Atlikėjai Rosita Čivilytė, Aušra Prūselaitytė, Ruslanas Kirilkinas, Česlovas Gabalis, šokių grupė „El cafe" artėjant Naujųjų Metų nakčiai persikūnys į garsiausias pasaulio įžymybes ir atliks jų kūrinius, taip visus perkeldami į juos supusią aplinką bei įvykius. Galėsite stebėti kaip Merilin Monro dainuos prezidentui „Su gimimo diena...", Elvis Presley audrins sausakimšą stadioną, Freddie Mercury privers susimąstyti net ir patį vėjavaikiškiausią klausytoją, o Whitney Houston užburs savo unikaliu balsu, priversdama persikelti į jos apdainuojamas platybes. Pasirodžius Boni ir Klaidui ar Al Capone šutvei pajusite adrenalino antplūdį, o grupė ABBA nuskraidins į saldžius ir rožinius laikus.


Premjera

Picture
2009.12.28


 
 Klube "New York" -  PREMJERA -šokio spektaklis ,,Jausmų išparduotuvė''

Muzikos ir šokio spektaklis “Prancūziški šansonai” - su dainininke ir aktore Rasa Rapalyte bei šokėjų grupe “El cafe”.    

Picture

2009.12.26


Sostinės klubas “New York Club” (Kalvarijų g. 85, Vilnius) gruodžio 26 d. 20 val. kviečia į nepamirštamą teminį vakarą su “Prancūziškais šansonais”.

Muzikos ir šokio spektaklis “Prancūziški šansonai” - su dainininke ir aktore Rasa Rapalyte bei šokėjų grupe “El cafe”. Visus renginio dalyvius užburs R.Rapalytės emocingai atliekamos nemirtingos Editos Piaf dainos, jai akompanuos profesionalūs muzikantai: Daumantas Slipkus, Kazys Stonkus ir Vytautas Mikeliūnas, o šokių grupė “El cafe” akimirksniu įtrauks į aistringų šokių sūkurį ir nepaliks abejingo nė vieno vakaro dalyvio.

E.Piaf gyvenimas nebuvo ilgas, bet ji pelnė pasaulinę šlovę, pripažinimą ir meilę. Jai audringai plojo beveik visas pasaulis. Kiekviena jos atlikta daina - tai maža istorija apie svarbius jos gyvenime dalykus - meilę, išdavystę, nuopuolius ir svaiginančius pakilimus. Užburianti prancūzų kalba ir nepriekaištingos R.Rapalytės dainų interpretacijos nesunkiai visus perkels į šurmuliuojantį ir kvepiantį žibuoklėmis Paryžių.

Po spektaklio šokių mokytoja Ieva visus žiūrovus pakvies į salsos, ča ča ir tango šokių pamokas. Kartu su Ieva galėsite išmokti pagrindinių šių šokių judesių ir laisvai jausitės šokių aikštelėje.

Su “Maestro Olialia” kortele - 30 proc. nuolaida 2 bilietams


VISKAS NUO PRADŽIŲ IR VĖL NAUJAI

Picture
2009.12.09

 19h Gedimino 9, nauja teatrinė erdvė "Ramūno Atelje". Šokio spektaklis ,,Jausmų išparduotuvė''. Viskas nuo pradžių vėl naujai :)


nuot.K Simas Adomėnas


                                                                
                                  

Le Beaujolais Nouveau est arrive!

Picture
2009.11.19 

Beaujolais Nouveau atvyko!
Lapkričio 19 d., 19 val. Tradicinė jauno vyno šventė
Vyno degustacija su vyno žinovu Egidijumi Gabrijolavičiumi. Prancūziški šansonai su daininke ir aktore Rasa Rapalyte. Užburiantys akordeono garsai, šokėjų grupė „El cafe“