Debiutas, šokio spektaklis "Jausmų išparduotuvė"

Picture
                    2009 m. lapkričio mėn. klube „New York“ pristatytas debiutinis šokio spektaklis "Jausmų išparduotuvė" – pirmasis savarankiškas šokėjų darbas. Jame apie žmonių jausmus pasakojama pasitelkiant įvairią stilistiką – nuo tango iki šiuolaikinio šokio. Spektakliui scenografiją, choreografiją bei kostiumus sukūrė patys aktoriai.
Kūrėjai, pristatydami savo spektaklį, teigia, –„Gurkšnis. Žingsnis. Scena. Žiūrovas. Šokis... Atviras, be kruopelytės ironijos, šokio kalba išreikštas jausmas... Jausmas, kuriuo kone kasdien prekiauja tiek vyrai, tiek moterys. Sunku spręsti ar jis brangus ir ar lengva jį parduoti. Kasdien bandome paleisti jausmo užkratą ir užkrėsti visus, kurie mus supa – tiek artimus ir tolimus, tiek brangius ir mylimus, tiek abejingus ir nepasiekiamus. Kartais būna stipru ir saldu, pakvimpa cinamonu ar šokoladu, kartais – šleikštu nuo baltos ir gličios grietinėlės. Renkamės, ieškome, blaškomės, bet negalime sustoti ir pasakyti – „Nenoriu jausti, man to nereikia.“
                  „Kodėl nusprendeme dirbti kartu? Nes mes visi gyvename ta pačia idėja, kvėpuojame tuo pačiu kūrybiniu oru ir norime šokti. Scena mums – tai priklasomybė, kuriai įveikti nėra vaistų. Geriausias premjeros įvertinimas – tai publika, kuri plojo atsistojusi. Tai nuostabiausias jausmas pasaulyje“ - po spektaklio sakė aktorė Giedrė Zaščižinskaitė .


Prancūziški šansonai su Rasa Rapalyte

Picture
Sostinės klubas “New York Club” (Kalvarijų g. 85, Vilnius) gruodi pristatytas nepamirštamas teminis vakaras su “Prancūziškais šansonais”.

Muzikos ir šokio spektaklis “Prancūziški šansonai” - su dainininke ir aktore Rasa Rapalyte . Visus šio spektaklio dalyvius užburia R.Rapalytės emocingai atliekamos nemirtingos Editos Piaf dainos, jai akompanuoja profesionalūs muzikantai: Daumantas Slipkus, Kazys Stonkus ir Vytautas Mikeliūnas, o šokių projektas “El cafe” akimirksniu įtraukia į aistringų šokių sūkurį ir nepalieka abejingo nė vieno vakaro dalyvio.

E.Piaf gyvenimas nebuvo ilgas, bet ji pelnė pasaulinę šlovę, pripažinimą ir meilę. Jai audringai plojo beveik visas pasaulis. Kiekviena jos atlikta daina - tai maža istorija apie svarbius jos gyvenime dalykus - meilę, išdavystę, nuopuolius ir svaiginančius pakilimus. Užburianti prancūzų kalba ir nepriekaištingos R.Rapalytės dainų interpretacijos nesunkiai visus perkels į šurmuliuojantį ir kvepiantį žibuoklėmis Paryžių.